| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچی |
|---|---|
| حالت تأیید | چهره، کارت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | استاندارد 5000، اختیاری 50000 |
| ظرفیت رکورد | 500000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII (اختیاری) |
| ارتباطات | TCP / IP ، Wifi ، درایور USB |
|---|---|
| نمایش دادن | صفحه لمسی 4.3 اینچی TFT |
| ولتاژ / جریان | 12V 1A |
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت کاربر | 10.000 |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی IPS |
|---|---|
| وضوح | 270 * 480 |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت صورت | 10000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 1000000 |
| ظرفیت رمز عبور | 10000 |
| نمایش SIze | صفحه نمایش رنگی 5 اینچ HD TFT LCD |
| دسترسی به مقابله | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |
| پردازنده | 1.2G دو هسته ای ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2 تن |
| دوربین | دوربین WDR رنگی SONY 200W Pixel hd ، دوربین مادون قرمز 200 وات |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی LCD IPS 8 اینچی |
| سبک شناسایی | تشخیص چهره قابل مشاهده نور ، پین ، ترکیب صورت و پین ، شناسه / IC |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، شناسه ، رمز عبور ، کف دست |
|---|---|
| ارتباطات | USB ، TCP / IP ، RS485 ، WIFI (اختیاری) |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 3،000 |
| ظرفیت ضبط | 100000 |
| نام محصول | کنترل دسترسی اسکن چهره |
|---|---|
| نمایش دادن | صفحه نمایش 10.1 اینچی |
| راه ارتباطی | TCP/IP، WIFI، USB |
| سیستم عامل | لینوکس 3.1 |
| حالت تأیید | صورت، اثر انگشت، کارت rfid، پین. |
| ویژگی خاص | IP65 / 67 ضد آب |
|---|---|
| ارتباطات | TCP / IP ، Wifi ، درایور USB |
| نمایش دادن | صفحه لمسی HD 5 اینچی |
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ولتاژ / جریان | 12 ولت 1A-5A |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 4.3 اینچی |
|---|---|
| دوربین | دوربین مادون قرمز دوگانه ، دوربین دوگانه HD |
| ظرفیت صورت | 1500 |
| اثر انگشت / کارت / رمز عبور | 5000 |
| ارتباطات | درایو قلم TCP / IP / USB |
| نمایش دادن | LCD 2.8 اینچی TFT |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | اثر انگشت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت اثر انگشت | 3000 |
| ظرفیت ثبت | 200000 |
| ارتباطات | TCP / IP ، اترنت (تلفن ثابت) ، USB |