| ظرفیت کاربر | 10،000 |
|---|---|
| ظرفیت صورت | 10،000 |
| ظرفیت کارت | 10،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی خازنی 5 اینچ HD |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 8 اینچی HD IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 50،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نام محصول | کنترل دسترسی صورت حرارتی |
|---|---|
| نمایش دادن | صفحه لمسی HD 8 اینچی |
| راه شناسایی | صورت ، رمز عبور ، کارت RFID |
| زبان | انگلیسی / اسپانیایی / تایلندی / اسپانیایی / ایتالیایی / ترکی / عربی و غیره |
| سیستم شبکه | TCP / IP ، C / S شبکه ، WIFI |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی IPS 8 اینچ |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5m-2.5m |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی خازنی ال سی دی 4.3 اینچی |
|---|---|
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | استاندارد 5000 |
| ظرفیت رکورد | 500000 |
| سرعت شناسایی | کمتر از 0.2 ثانیه |
| حالت تأیید | چهره، کارت، رمز عبور |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 8 اینچی HD IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 50،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| ظرفیت صورت | 5،000 |
|---|---|
| معاملات | 500000 |
| ظرفیت اثر انگشت | 10،000 |
| دوربین | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; دوربین دوگانه 2M پیکسل HD رنگ ؛ 2M infrared camera< |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی HD IPS |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی IPS 8 اینچ |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5m-2.5m |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی IPS 4.3 اینچی |
| پشتیبانی کارت | آی سی / شناسه |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | صورت، اثر انگشت، کارت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | استاندارد 5000، اختیاری 20000 |
| ظرفیت رکورد | 1000000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII (اختیاری) |