| نمایش دادن | صفحه لمسی IPS 4.3 اینچی |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | صورت، اثر انگشت، کارت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | استاندارد 5000، اختیاری 20000 |
| ظرفیت رکورد | 1000000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII (اختیاری) |
| نام محصول | دستگاه حضور و غیاب تشخیص چهره نور مرئی |
|---|---|
| روش تشخیص | چهره / اثر انگشت / rfid / کارت / رمز عبور |
| نمایش دادن | صفحه نمایش 5 اینچی HD IPS |
| ظرفیت چهره | 5000 |
| ظرفیت اثر انگشت | 10000 |
| تایپ کنید | دستگاه حضور و غیاب بیومتریک با کارت خوان |
|---|---|
| اندازه گیری بیومتریک | تشخیص چهره / اسکنر اثر انگشت |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 4 اینچی |
| ارتباط | TCP/IP، USB، WIFI |
| ضمانتنامه | یک سال گارانتی |
| نام محصول | کنترل دسترسی صورت AI |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی HD |
| دوربین بایولار | 200W Colorful WDR + 200W دوربین مادون قرمز زنده |
| سیستم عامل | لینوکس 3.10 |
| تایید | صورت ، پین ، کارت RFID |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچی |
|---|---|
| حالت تأیید | چهره، کارت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | استاندارد 5000 |
| ظرفیت رکورد | 500000 |
| ارتباط | USB، TCP/IP، U-Disk، WFII |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5.0 اینچی |
|---|---|
| ظرفیت صورت | 5000 (10000/50000 اختیاری) |
| ظرفیت کارت | استاندارد شناسه 5000 (10000/50000 اختیاری) ، IC اختیاری |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| دوربین دو چشمی | دوربین مادون قرمز WDR + 200W Colorful 2MP |
| پردازنده | 1.2G دو هسته ای ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2 تن |
| دوربین | دوربین WDR رنگی SONY 200W Pixel hd ، دوربین مادون قرمز 200 وات |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی LCD IPS 8 اینچی |
| سبک شناسایی | تشخیص چهره قابل مشاهده نور ، پین ، ترکیب صورت و پین ، شناسه / IC |
| سیستم عامل | اندروید 13.0 |
|---|---|
| صدای سریع | انگلیسی و بیشتر |
| هشدار خارجی | پشتیبانی می کند |
| قابلیت اتصال | وای فای، اترنت، بلوتوث |
| ظرفیت رکورد | 100000 |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |