| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی LCD خازنی 5 اینچ |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت RFID ، رمز عبور |
| وضوح | 1280 * 720 |
| دوربین | 2M Pixel Colorful WDR + 2M دوربین مادون قرمز |
| ارتباطات | TCP / IP ، اترنت (تلفن ثابت) ، USB |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| ذخیره اطلاعات | Cloud ، به صورت محلی در ماشین یا رایانه شخصی |
|---|---|
| سیستم | لینوکس |
| ظرفیت صورت | 50،000 |
| ظرفیت سیاهههای مربوط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی HD |
| ظرفیت صورت | 10،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 10،0000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه نمایش 5 اینچ رنگی |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi / ویگاند ورودی / خروجی |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی IPS 8 اینچ |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5m-2.5m |
| وضوح | 800 * 480 |
|---|---|
| سیستم | لینوکس |
| ظرفیت کاربر | 10،000 |
| ظرفیت ضبط | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی LCD 4.3 اینچی |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی IPS 4.3 اینچی |
| پشتیبانی کارت | آی سی / شناسه |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| ظرفیت صورت | 5،000 |
|---|---|
| معاملات | 500000 |
| ظرفیت اثر انگشت | 10،000 |
| دوربین | Dual Cameras 2M Pixel HD Color; دوربین دوگانه 2M پیکسل HD رنگ ؛ 2M infrared camera< |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی HD IPS |