| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | چهره، کارت، رمز عبور |
| توابع اختیاری | آی سی کارت |
| اندازه گیری بیومتریک | صورت |
| ارتباط | TCP/IP، Wifi، RS485، USB Line، USB Pen Driver |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| توابع اختیاری | کارت آی سی |
| اندازه گیری بیومتریک | صورت |
| ارتباطات | TCP / IP ، Wifi ، RS485 ، USB Line ، USB Pen Driver |
| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچی IPS 272*480 |
|---|---|
| نوع تأیید | صورت، اثر انگشت، کارت، رمز عبور |
| حالت شناسایی | 1:N، 1:1 |
| سرعت شناسایی | ≦0.2 ثانیه |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5000 |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | صورت، کارت اثر انگشت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | 5000 ظرفیت استاندارد، 50000 اختیاری |
| ظرفیت لاگ | 500000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | اثر انگشت، چهره، کارت، رمز عبور |
| توابع اختیاری | آی سی کارت |
| اندازه گیری بیومتریک | صورت |
| ارتباط | TCP/IP، Wifi، RS485، USB Line، USB Pen Driver |
| سبک شناسایی | رمز عبور ، صورت ، اثر انگشت ، کارت RFID |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / پین | 5،000 |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت ضبط | 300000 |
| ارتباطات | شبکه tcp / ip ، USB ، RS485 ، WIFI (اختیاری) |
| ذخیره اطلاعات | Cloud ، به صورت محلی در ماشین یا رایانه شخصی |
|---|---|
| سیستم | لینوکس |
| ظرفیت صورت | 50،000 |
| ظرفیت سیاهههای مربوط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی HD |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی IPS |
|---|---|
| دوربین فیلمبرداری | دوربین مادون قرمز دوگانه Pixel Dual 200W |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت صورت | کیلو1 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5K |
| ظرفیت ضبط | 300K |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، کارت شناسایی ، پین |
| زبان | چینی / انگلیسی / اسپانیایی / اندونزیایی / تایلندی / عربی |
| سبک شناسایی | اثر انگشت ، صورت ، کارت شناسایی ، پین |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی TFT |
| سرعت شناسایی | 1.0 پوند |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5،000 |