| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی IPS |
|---|---|
| دوربین فیلمبرداری | دوربین مادون قرمز دوگانه Pixel Dual 200W |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی HD 720P IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | صورت / اثر انگشت / پین / کارت / ترکیب |
| ویژگی های ویژه | تشخیص حرکت ، صفحه لمسی HD ، دوربین رنگی HD ، دید در شب |
| ظرفیت اثر انگشت | 10،000 |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 (20،000 / 50،000 اختیاری) |
| نام محصول | دستگاه تشخیص چهره پویا با هوش مصنوعی |
|---|---|
| CPU | 1.0G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| رم و رام | 256M DDR; 4G Emmc |
| چراغ پر کننده دوربین | سنسور واقعی 1/2.9 اینچ FOV 75 درجه 2 مگاپیکسل دوربین رنگی با وضوح بالا WDR پویا گسترده. سنسور 1/5 ای |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS با وضوح بالا |
| نام محصول | دستگاه های حضور و غیاب صورت |
|---|---|
| حالت شناسایی | صورت ، پین ، rfid ، کد qr |
| ظرفیت صورت | 5000 (20000 اختیاری) |
| ظرفیت کارت | 5000 |
| دوربین | 200 وات محدوده دینامیکی گسترده و رنگارنگ |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | صورت، کارت اثر انگشت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | 5000 ظرفیت استاندارد، 50000 اختیاری |
| ظرفیت لاگ | 500000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | اثر انگشت، چهره، کارت، رمز عبور |
| توابع اختیاری | آی سی کارت |
| اندازه گیری بیومتریک | صورت |
| ارتباط | TCP/IP، Wifi، RS485، USB Line، USB Pen Driver |