| ظرفیت صورت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی خازنی 2.8 اینچی HD |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi / ویگاند ورودی / خروجی |
| ظرفیت صورت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| سرعت تأیید | ≤ 1 ثانیه |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi |
| نمایش SIze | صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی |
| نام محصول | دستگاه های حضور و غیاب صورت |
|---|---|
| حالت شناسایی | صورت ، پین ، rfid ، کد qr |
| ظرفیت صورت | 5000 (20000 اختیاری) |
| ظرفیت کارت | 5000 |
| دوربین | 200 وات محدوده دینامیکی گسترده و رنگارنگ |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 4.3 اینچی |
|---|---|
| دوربین | دوربین مادون قرمز دوگانه ، دوربین دوگانه HD |
| ظرفیت صورت | 1500 |
| اثر انگشت / کارت / رمز عبور | 5000 |
| ارتباطات | درایو قلم TCP / IP / USB |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی IPS 4.3 اینچی |
| پشتیبانی کارت | آی سی / شناسه |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| سبک شناسایی | رمز عبور ، صورت ، اثر انگشت ، کارت RFID |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / پین | 5،000 |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت ضبط | 300000 |
| ارتباطات | شبکه tcp / ip ، USB ، RS485 ، WIFI (اختیاری) |
| ظرفیت صورت | کیلو1 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5K |
| ظرفیت ضبط | 300K |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، کارت شناسایی ، پین |
| زبان | چینی / انگلیسی / اسپانیایی / اندونزیایی / تایلندی / عربی |
| ظرفیت پین | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت | 3،000 |
| ظرفیت صورت | 3،000 |
| ظرفیت ضبط | 100000 |
| نمایش SIze | LCD 2.8 اینچی رنگی |
| سیستم عامل | Android 11 |
|---|---|
| زبان | چینی و انگلیسی (نسخه استاندارد، قابل تنظیم در چندین زبان) |
| ظرفیت کاربر | 5000 عدد |
| ظرفیت چهره | 5000 عدد |
| ظرفیت کارت | 5000 عدد |