| منبع تغذیه | 12 ولت |
|---|---|
| آنتن | آنتن دایره ای 7dbi |
| فاصله خواندن | 0-8 متر |
| ارتباط | WG26/34/98، RS-485/232، USB |
| اختیاری | TCP/IP، WIFI، GPRS |
| نام محصول | خواننده RFID UHF برد بلند |
|---|---|
| آنتن | آنتن پلاریزه خطی 9dBi |
| فرکانس کاری | 860 ~ 960 مگاهرتز |
| فاصله خواندن | 1 تا 8 متر |
| عملکرد خواندن گروهی | 50 برچسب |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| ارتباط | WG26/34/98، RS-485/232، USB |
| حالت تأیید | کارت RFID |
| آنتن | آنتن دایره ای 8dbi |
| فرکانس کاری | ISM 902 928 مگاهرتز و ISM 865-868 مگاهرتز |
| نام محصول | کارت خوان UHF |
|---|---|
| کانون اصلی | ISO18000-68 ، ISO18000-6C (EPC GEN2) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| درگاه های ارتباطی | WG 26/34/98 ، RS485 ، RS232 ، USB |
| محدوده خواندن | 0 ~ 5m (قدرت بالا 0 ~ 8m |
| پروتکل های Sipport | ISO18000-6B , ISO18000-6C (EPC GEN2 |
|---|---|
| فرکانس کار | ISM 902 ~ 928MHz و ISM 865 ~ 868MHz , سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| RF قدرت | 0 ~ 30dBm , نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| محدوده خواندن | 0-5 متر (قدرت بالا 0 ~ 8 متر) |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| فرکانس | 860-960MHZ |
|---|---|
| پروتکل | ISO 18000-6C |
| نام محصول | آنتن منفعل خوانی Uhf Rfid Reader |
| No input file specified. | آنتن دایره ای 7dbi |
| فاصله خواندن | 0-8 متر |
| پروتکل های Sipport | ISO18000-6B , ISO18000-6C (EPC GEN2 |
|---|---|
| فرکانس کار | ISM 902 ~ 928MHz و ISM 865 ~ 868MHz , سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| RF قدرت | 0 ~ 30dBm , نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| محدوده خواندن | 20-35 متر (قدرت بالا 0 ~ 8 متر) |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |