| منبع تغذیه | 12 ولت |
|---|---|
| آنتن | آنتن دایره ای 7dbi |
| فاصله خواندن | 0-8 متر |
| ارتباط | WG26/34/98، RS-485/232، USB |
| اختیاری | TCP/IP، WIFI، GPRS |
| پروتکل های پشتیبانی شده | ISO18000-6B، ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| ارتباط | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| فرکانس کاری | ISM 902-928MHz و ISM 865-868MHz؛ سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| قدرت RF | 0~30dBm، نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| پروتکل های پشتیبانی شده | ISO18000-6B، ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| ارتباط | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| فرکانس کاری | ISM 902-928MHz و ISM 865-868MHz؛ سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| قدرت RF | 0~30dBm، نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| نام محصول | رایتر خواندنی UHF با فرکانس بالا برد بلند |
|---|---|
| پارامتر سیستم | مدل ARM7+UHF |
| فرکانس عملیاتی | 860 × 960 مگاهرتز |
| محدوده را بخوانید | 1-6 متر |
| پروتکل پشتیبانی | ISO18000-6C (EPC GEN2) |
| پروتکل های پشتیبانی شده | ISO18000-6B، ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| ارتباط | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| فرکانس کاری | ISM 902-928MHz و ISM 865-868MHz؛ سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| قدرت RF | 0~30dBm، نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| ارتباط | WG26/34/98، RS-485/232، USB |
| حالت تأیید | کارت RFID |
| آنتن | آنتن دایره ای 8dbi |
| فرکانس کاری | ISM 902 928 مگاهرتز و ISM 865-868 مگاهرتز |
| نام محصول | خواننده RFID UHF برد بلند |
|---|---|
| آنتن | آنتن پلاریزه خطی 9dBi |
| فرکانس کاری | 860 ~ 960 مگاهرتز |
| فاصله خواندن | 1 تا 8 متر |
| عملکرد خواندن گروهی | 50 برچسب |
| نام محصول | کارت خوان کنترل دسترسی |
|---|---|
| کانون اصلی | ISO18000-6C (EPC GEN2) ، ISO18000-6B ، ISO18000-6C |
| محل اصلی | گوانگدونگ ، چین |
| فرکانس | 860-960MHZ |
| فرکانس کار | 860-960 مگاهرتز ، 902 ~ 928 مگاهرتز یا 865 868 مگاهرتز |
| ارتباط | WG26/34/98، RS-485/232، USB |
|---|---|
| حالت تأیید | کارت RFID |
| آنتن | آنتن دایره ای 7dbi |
| فرکانس کاری | ISM 902 928 مگاهرتز و ISM 865-868 مگاهرتز |
| نام آیتم | خواننده uhf rfid راه دور |
| پروتکل های پشتیبانی شده | ISO18000-6B، ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| ارتباط | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| فرکانس کاری | ISM 902-928MHz و ISM 865-868MHz؛ سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| قدرت RF | 0~30dBm، نرم افزار قابل برنامه ریزی |