| نمایش دادن | صفحه لمسی IPS 8 اینچ |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| حالت شناسایی | چهره / رمز عبور و ترکیبی |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچی |
| سیستم عامل | سیستم لینوکس |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5000 |
| ظرفیت رکورد | 500000 |
| نمایش دادن | صفحه رنگی 2.8 اینچی TFT |
|---|---|
| نرم افزار | رایگان |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت اثر انگشت | 5000 |
| ظرفیت کارت | 5000 |
| سبک شناسایی | صورت ، پین ، ترکیب صورت و پین ، RFID |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه لمسی خازنی الکترونیکی 4.3 اینچی |
| وضوح | 800 * 480P |
| به رسمیت شناختن | شناسایی نام و شماره کارمند |
| دوربین | 100W Infrared Camera; دوربین مادون قرمز 100 وات ؛ 200W Pixel HD رنگارنگ Camera |
| سبک شناسایی | چهره پویا، RFID، پین |
|---|---|
| ظرفیت چهره | 10000 |
| ظرفیت رکورد | 1,000,000 |
| سرعت تشخیص چهره | ≦0.2 ثانیه |
| وضوح | 800*480 |
| نام محصول | کنترل دسترسی صورت AI |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی HD |
| دوربین بایولار | 200W Colorful WDR + 200W دوربین مادون قرمز زنده |
| سیستم عامل | لینوکس 3.10 |
| تایید | صورت ، پین ، کارت RFID |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| منبع برق | DC12V 1A |
| ظرفیت ورود به سیستم | 500000 |
| ظرفیت چهره | 5000 |
| دوربین | دوربین 2 مگاپیکسلی کوکلور + دوربین 2 مگاپیکسلی اینفارد |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی خازنی ال سی دی 2.8 اینچی |
|---|---|
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | 5000 |
| ظرفیت رکورد | 500000 |
| سرعت شناسایی | کمتر از 0.2 ثانیه |
| حالت تأیید | چهره، کارت، رمز عبور |
| نام محصول | سیستم حضور و غیاب کنترل دسترسی تشخیص چهره |
|---|---|
| نمایش دادن | 5.0 اینچ ، HD 720 * 1280 ، صفحه لمسی خازنی |
| ظرفیت صورت | 5000 (50000 اختیاری) |
| دقت تشخیص چهره | 99.70٪ |
| منبع تغذیه | 12 ولت DC |
| ظرفیت صورت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی خازنی 2.8 اینچی HD |
| رابط کنترل دسترسی | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |