| نمایش دادن | صفحه لمسی 5.0 اینچی |
|---|---|
| ظرفیت صورت | 5000 (10000/50000 اختیاری) |
| ظرفیت کارت | استاندارد شناسه 5000 (10000/50000 اختیاری) ، IC اختیاری |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| دوربین دو چشمی | دوربین مادون قرمز WDR + 200W Colorful 2MP |
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
|---|---|
| ارتباطات | درایور TCP / IP / USB |
| ولتاژ / جریان | 9 ولت / 12 ولت 1 آمپر |
| نمایش دادن | صفحه TFT 2.8 اینچ |
| رابط کنترل دسترسی | قفل خروجی رله / پورت باتری |
| معاملات | 300000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 5،000 |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi / ویگاند ورودی / خروجی |
| نمایش SIze | LCD 2.8 اینچ TFT Color |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| توابع اختیاری | کارت آی سی |
| اندازه گیری بیومتریک | صورت |
| ارتباطات | TCP / IP ، Wifi ، RS485 ، USB Line ، USB Pen Driver |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | صورت، کارت اثر انگشت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | 5000 ظرفیت استاندارد، 50000 اختیاری |
| ظرفیت لاگ | 500000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII |
| دوربین | دو دوربین با کیفیت بالا |
|---|---|
| زبان | چینی ساده ، چینی سنتی ، انگلیسی ، ترکی و غیره |
| جمع کننده اثر انگشت | سنسور نوری |
| ظرفیت ضبط | 30،000 |
| سیستم عامل | Linux Ver 3.65 |
| ظرفیت صورت | 10،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 10،0000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه نمایش 5 اینچ رنگی |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi / ویگاند ورودی / خروجی |
| نمایش دادن | صفحه نمایش 2.8 " |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، اثر انگشت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت کاربر | 1000 چهره ، 3000 اثر انگشت / کارت / رمز عبور |
| ارتباطات | اترنت / پیوند USB ، وای فای و 3G ، 4G (اختیاری) |
| رابط کنترل دسترسی | قفل خروجی رله / پورت باتری |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی IPS 4.3 اینچی |
| پشتیبانی کارت | آی سی / شناسه |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| ظرفیت صورت | 1000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی خازنی 2.8 اینچی HD |
| رابط کنترل دسترسی | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |