| نرم افزار حضور و غیاب رایگان | نرم افزار دسکتاپ و نرم افزار ابری مبتنی بر وب |
|---|---|
| تایید | تشخیص چهره، رمز عبور، کارت |
| ظرفیت ورود به سیستم | 500000 |
| دوربین | دوربین 2 مگاپیکسلی کوکلور + دوربین 2 مگاپیکسلی اینفارد |
| NPU | 800G Hashrate |
| حالت شناسایی | چهره / رمز عبور و ترکیبی |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه نمایش لمسی 4.3 اینچی |
| سیستم عامل | سیستم لینوکس |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5000 |
| ظرفیت رکورد | 500000 |
| ظرفیت صورت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی خازنی 2.8 اینچی HD |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi / ویگاند ورودی / خروجی |
| جزئیات بسته بندی | جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل | 3- 7 روز |
| شرایط پرداخت | D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 500/روز |
| محل منبع | چین |
| ظرفیت رمز عبور | 5000 |
|---|---|
| ظرفیت ورود به سیستم | 500000 |
| WDR | محدوده پویا گسترده، از تشخیص چهره دقیق پشتیبانی می کند |
| NPU | 800G Hashrate |
| منبع برق | DC12V 1A |
| ظرفیت ورود به سیستم | 500000 |
|---|---|
| ظرفیت چهره | 5000 |
| تایید | تشخیص چهره، رمز عبور، کارت |
| باتری داخلی | 7.4v,2000 MA |
| NPU | 800G Hashrate |
| ظرفیت ورود به سیستم | 500000 |
|---|---|
| منبع برق | DC12V 1A |
| WDR | محدوده پویا گسترده، از تشخیص چهره دقیق پشتیبانی می کند |
| ظرفیت چهره | 5000 |
| ظرفیت کارت | 5000 |
| WDR | محدوده پویا گسترده، از تشخیص چهره دقیق پشتیبانی می کند |
|---|---|
| ظرفیت رمز عبور | 5000 |
| ظرفیت ورود به سیستم | 500000 |
| دوربین | دوربین 2 مگاپیکسلی کوکلور + دوربین 2 مگاپیکسلی اینفارد |
| منبع برق | DC12V 1A |
| نسخه الگوریتم چهره | صورت V2.2 |
|---|---|
| نسخه الگوریتم اثر انگشت | انگشت V3.0 |
| ظرفیت ثبت نام کاربر | 5000 |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت اثر انگشت | 5000 |
| ظرفیت صورت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی خازنی 2.8 اینچی HD |
| رابط کنترل دسترسی | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |