| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی IPS |
|---|---|
| دوربین فیلمبرداری | دوربین مادون قرمز دوگانه Pixel Dual 200W |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| تایپ کنید | دستگاه حضور و غیاب کارمندان قابل حمل بیومتریک تشخیص چهره |
|---|---|
| اندازه گیری بیومتریک | تشخیص چهره / اسکنر اثر انگشت |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی |
| ارتباط | TCP/IP، USB، WIFI |
| ضمانتنامه | یک سال گارانتی |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، شناسه ، رمز عبور ، کف دست |
|---|---|
| ارتباطات | USB ، TCP / IP ، RS485 ، WIFI (اختیاری) |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 3،000 |
| ظرفیت ضبط | 100000 |
| تایپ کنید | دستگاه حضور و غیاب بیومتریک با کارت خوان |
|---|---|
| اندازه گیری بیومتریک | تشخیص چهره / اسکنر اثر انگشت |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 4 اینچی |
| ارتباط | TCP/IP، USB، WIFI |
| ضمانتنامه | یک سال گارانتی |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | صورت، اثر انگشت، کارت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | استاندارد 5000، اختیاری 20000 |
| ظرفیت رکورد | 1000000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII (اختیاری) |
| ظرفیت صورت | کیلو1 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5K |
| ظرفیت ضبط | 300K |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، کارت شناسایی ، پین |
| زبان | چینی / انگلیسی / اسپانیایی / اندونزیایی / تایلندی / عربی |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی HD 720P IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | صورت / اثر انگشت / پین / کارت / ترکیب |
| ویژگی های ویژه | تشخیص حرکت ، صفحه لمسی HD ، دوربین رنگی HD ، دید در شب |
| ظرفیت اثر انگشت | 10،000 |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 (20،000 / 50،000 اختیاری) |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی LCD خازنی 5 اینچ |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| وضوح | 800 * 480 |
| دوربین | دوربین رنگی 200 پیکسل ، دوربین مادون قرمز 100 پیکسل |
| ارتباطات | TCP / IP ، اترنت (تلفن ثابت) ، USB |