| نمایش دادن | صفحه لمسی IPS 4.3 اینچی |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| نمایش دادن | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ظرفیت صورت / کارت RFID / رمز عبور | استاندارد 5000 ، اختیاری 20000 |
| ظرفیت ثبت | 1000،000 |
| ارتباطات | USB ، RS485 ، TCP / IP ، دیسک U ، WFII (اختیاری) |
| نمایش دادن | صفحه لمسی HD 5 اینچی |
|---|---|
| نرم افزار | نرم افزار دسکتاپ و نرم افزار وب سرور |
| ظرفیت ورود به سیستم | 1،000،000 |
| کارت | استاندارد با کارت شناسایی (کارت IC اختیاری است) |
| ارتباطات | وای فای / TCP / IP / USB Pen Pen |
| نمایش دادن | صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی TFT |
|---|---|
| نرم افزار | نرم افزار دسکتاپ و نرم افزار وب سرور |
| ظرفیت چهره | 1000 |
| اثر انگشت / کارت / رمز عبور | 3000 |
| ارتباط | TCP/IP / USB Pen Drive |
| نام محصول | دستگاه زمان حضور و غیاب سیستم تشخیص چهره بیومتریک SDK ابر رایگان |
|---|---|
| ارتباطات | USB ، TCP / IP ، RS485 ، وای فای (اختیاری) |
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5،000 |
| ظرفیت صورت | 1500 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| سبک شناسایی | صورت ، پین ، ترکیب صورت و پین ، RFID |
|---|---|
| صفحه نمایش | صفحه لمسی خازنی الکترونیکی 4.3 اینچی |
| وضوح | 800 * 480P |
| به رسمیت شناختن | شناسایی نام و شماره کارمند |
| دوربین | 100W Infrared Camera; دوربین مادون قرمز 100 وات ؛ 200W Pixel HD رنگارنگ Camera |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| دوربین | سنسور پویای عریض WDR دوربین زنده مادون قرمز 1/5 اینچی FOV 752 مگاپیکسلی پیکسل |
| نور را پر کنید | نور پرکننده LED و نور پرکننده دوگانه مادون قرمز (کنترل خودکار با توجه به نور محیط) |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی 5.0 اینچی IPS، HD 720*1280 |
| پورت ارتباطی | TCP/IP، USB-نوع A (پشتیبانی از دیسک U)، وای فای، RS485 |
| ظرفیت اثر انگشت | 3،000 / 5،000 |
|---|---|
| ظرفیت کارت / رمز عبور | 3000/5000 |
| ظرفیت رمز عبور | 3000/5000 |
| نمایش دادن | نمایش رنگی 2.8 اینچی |
| حالت را تأیید کنید | اثر انگشت ، کارت ، رمز عبور |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی 5.0 اینچی IPS |
|---|---|
| CPU، NPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7، 600G (0.6T) |
| دوربین | دوربین 2 مگاپیکسلی رنگارنگ WDR + 2 مگاپیکسلی مادون قرمز زنده |
| ارتباط | WiFi / TCP IP / WG26/34 / Cloud / USB-host |
| ظرفیت چهره | 5000 استاندارد |
| ظرفیت صورت | کیلو1 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5K |
| ظرفیت ضبط | 300K |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، کارت شناسایی ، پین |
| زبان | چینی / انگلیسی / اسپانیایی / اندونزیایی / تایلندی / عربی |