| ظرفیت اثر انگشت | 3000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 200000 |
| ظرفیت رمز عبور | 3000 |
| نمایش SIze | LCD صفحه نمایش رنگی 2.4 اینچی TFT |
| دسترسی به مقابله | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی IPS |
|---|---|
| دوربین فیلمبرداری | دوربین مادون قرمز دوگانه Pixel Dual 200W |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه نمایش لمسی 5.0 اینچی IPS |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| ظرفیت صورت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی خازنی 2.8 اینچی HD |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi / ویگاند ورودی / خروجی |
| ظرفیت صورت | 1000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 300000 |
| ظرفیت اثر انگشت | 5000 |
| نمایش SIze | صفحه نمایش رنگی LCD 2.8 اینچی HD TFT |
| دسترسی به مقابله | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |
| ظرفیت صورت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi |
| نمایش SIze | صفحه نمایش رنگی 2.8 اینچی |
| ظرفیت اثر انگشت | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت کارت | 3،000 |
| صفحه نمایش | سیستم ساعت بیومتریک 2.8 اینچی |
| کارکرد | حضور در زمان و کنترل دسترسی |
| ارتباطات | TCP / IP ، فلش دیسک USB ، RS485 |
| کالای مورد نظر | ساعت و زمان اثر انگشت |
|---|---|
| نمایش دادن | صفحه TFT 2.8 اینچ |
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / رمز عبور | 3000 |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت صورت | کیلو1 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5K |
| ظرفیت ضبط | 300K |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، کارت شناسایی ، پین |
| زبان | چینی / انگلیسی / اسپانیایی / اندونزیایی / تایلندی / عربی |
| ظرفیت اثر انگشت | 3000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 200000 |
| ظرفیت رمز عبور | 3000 |
| نمایش SIze | LCD صفحه نمایش رنگی 2.4 اینچی TFT |
| دسترسی به مقابله | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |