| مورد مورد | فلز |
|---|---|
| سطح ضد آب | IP68 |
| رنگ پیش فرض | نقره اي |
| ظرفیت کارت | 2،000 |
| نوع کارت | فرکانس 125KHz |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| ویژگی های ویژه | زمان و حضور |
| ظرفیت کارت | 2000 |
| مواد | فلز ، ضد خرابکاری ، IP68 ضد آب |
| جریان استاتیک | کمتر از 3 میلی آمپر |
| فرکانس | 860-960MHZ |
|---|---|
| پروتکل | ISO 18000-6C |
| نام محصول | آنتن منفعل خوانی Uhf Rfid Reader |
| No input file specified. | آنتن دایره ای 7dbi |
| فاصله خواندن | 0-8 متر |
| وضوح | 1920 x 1080 |
|---|---|
| ویژگی های ویژه | زمان و حضور ، ضد آب / ضد آب |
| ویگاند | ورودی / خروجی ویگاند26 |
| کاربرد | درونی بیرونی |
| ارتباطات | USB Line، USB Pen Driver |
| وضوح | 1920 x 1080 |
|---|---|
| ویژگی های ویژه | زمان و حضور ، ضد آب / ضد آب |
| گزینه های ذخیره داده | ابر |
| کاربرد | درونی بیرونی |
| ارتباطات | USB Line، USB Pen Driver |
| پروتکل های پشتیبانی شده | ISO18000-6B، ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| ارتباط | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| فرکانس کاری | ISM 902-928MHz و ISM 865-868MHz؛ سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| قدرت RF | 0~30dBm، نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| نام محصول | رایتر خواندنی UHF با فرکانس بالا برد بلند |
|---|---|
| پارامتر سیستم | مدل ARM7+UHF |
| فرکانس عملیاتی | 860 × 960 مگاهرتز |
| محدوده را بخوانید | 1-6 متر |
| پروتکل پشتیبانی | ISO18000-6C (EPC GEN2) |
| پروتکل های Sipport | ISO18000-6B , ISO18000-6C (EPC GEN2 |
|---|---|
| فرکانس کار | ISM 902 ~ 928MHz و ISM 865 ~ 868MHz , سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| RF قدرت | 0 ~ 30dBm , نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| محدوده خواندن | 0-5 متر (قدرت بالا 0 ~ 8 متر) |
| پروتکل های Sipport | ISO18000-6B , ISO18000-6C (EPC GEN2 |
|---|---|
| فرکانس کار | ISM 902 ~ 928MHz و ISM 865 ~ 868MHz , سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| RF قدرت | 0 ~ 30dBm , نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| محدوده خواندن | 20-35 متر (قدرت بالا 0 ~ 8 متر) |
| نام محصول | خواننده RFID UHF برد بلند |
|---|---|
| آنتن | آنتن پلاریزه خطی 9dBi |
| فرکانس کاری | 860 ~ 960 مگاهرتز |
| فاصله خواندن | 1 تا 8 متر |
| عملکرد خواندن گروهی | 50 برچسب |