| ظرفیت صورت | 10،000 |
|---|---|
| ظرفیت کارت | 10،000 |
| ظرفیت تراکنش | 1،000،000 |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 4.5 اینچی HD |
| ارتباطات | وای فای / TCP / IP / USB Pen Pen / ویگاند In / Out |
| ظرفیت کاربر | 50،000 |
|---|---|
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
| پشتیبانی کارت | IC / ID / (اختیاری) |
| فاصله شناخت فاصله | 0.5-2.5m |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | صورت، کارت اثر انگشت، رمز عبور |
| ظرفیت کارت چهره/RFID/رمز عبور | 5000 ظرفیت استاندارد، 50000 اختیاری |
| ظرفیت لاگ | 500000 |
| ارتباط | USB، RS485، TCP/IP، U-Disk، WFII |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| حالت تأیید | اثر انگشت، چهره، کارت، رمز عبور |
| توابع اختیاری | آی سی کارت |
| اندازه گیری بیومتریک | صورت |
| ارتباط | TCP/IP، Wifi، RS485، USB Line، USB Pen Driver |
| ظرفیت کاربر | 3،000 |
|---|---|
| ارتباطات | درایور TCP / IP / USB |
| ولتاژ / جریان | 9 ولت / 12 ولت 1 آمپر |
| نمایش دادن | صفحه TFT 2.8 اینچ |
| رابط کنترل دسترسی | قفل خروجی رله / پورت باتری |
| سبک شناسایی | رمز عبور ، صورت ، اثر انگشت ، کارت RFID |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / پین | 5،000 |
| ظرفیت صورت | 1000 |
| ظرفیت ضبط | 300000 |
| ارتباطات | شبکه tcp / ip ، USB ، RS485 ، WIFI (اختیاری) |
| نام محصول | دستگاه حضور و غیاب صورت AI |
|---|---|
| تایید | تشخیص چهره پویا ، کارت RFID ، پین |
| صفحه کلید | صفحه کلید را لمس کنید |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچ hd ، دوربین های زنده مادون قرمز 200 وات |
| Resiter صورت | 5000 استاندارد ، (10000/50000 اختیاری) |
| ظرفیت صورت | کیلو1 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت / کارت / پین | 5K |
| ظرفیت ضبط | 300K |
| سبک شناسایی | صورت ، اثر انگشت ، کارت شناسایی ، پین |
| زبان | چینی / انگلیسی / اسپانیایی / اندونزیایی / تایلندی / عربی |
| پروتکل های پشتیبانی شده | ISO18000-6B , ISO18000-6C (EPC GEN2 |
|---|---|
| فرکانس کار | ISM 902 ~ 928MHz و ISM 865 ~ 868MHz , سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| درگاه های ارتباطی | Wiegand 26/34/98 ، RS485 / RS232 ، USB |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| RF قدرت | 0 ~ 30dBm , نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| ظرفیت پین | 3،000 |
|---|---|
| ظرفیت اثر انگشت | 3،000 |
| اندازه صفحه نمایش | LCD 2.8 اینچی رنگی |
| زبان ها | ایتالیایی / اسپانیایی / انگلیسی / کره ای / ترکی / ژاپنی / و غیره |
| رابط کنترل دسترسی | خروجی رله قفل / دزدگیر خروجی / دکمه خروجی / سنسور درب |