| نام محصول | دستگاه کنترل دسترسی درب |
|---|---|
| دوربین | 200 وات محدوده دینامیکی گسترده و رنگارنگ |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی HD 5 اینچی |
| حالت شناسایی | صورت ، رمز عبور ، کارت RFID |
| ظرفیت صورت | 5000 (20000 اختیاری) |
| نام محصول | دستگاه حضور و غیاب صورت AI |
|---|---|
| تایید | تشخیص چهره پویا ، کارت RFID ، پین |
| صفحه کلید | صفحه کلید را لمس کنید |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی 5 اینچ hd ، دوربین های زنده مادون قرمز 200 وات |
| Resiter صورت | 5000 استاندارد ، (10000/50000 اختیاری) |
| ویژگی خاص | IP65 / 67 ضد آب |
|---|---|
| ارتباطات | TCP / IP ، Wifi ، درایور USB |
| نمایش دادن | صفحه لمسی HD 5 اینچی |
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت ، رمز عبور |
| ولتاژ / جریان | 12 ولت 1A-5A |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی LCD خازنی 5 اینچ |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | صورت ، کارت RFID ، رمز عبور |
| وضوح | 1280 * 720 |
| دوربین | 2M Pixel Colorful WDR + 2M دوربین مادون قرمز |
| ارتباطات | TCP / IP ، اترنت (تلفن ثابت) ، USB |
| نمایش دادن | ال سی دی رنگی 2.4 TFT |
|---|---|
| حالت را تأیید کنید | اثر انگشت ، کارت ، رمز عبور |
| توابع اختیاری | باتری پشتیبان / IC / GPRS / 3G / 4G |
| اندازه گیری بیومتریک | اثر انگشت |
| ارتباطات | TCP / IP ، وای فای ، RS485 ، USB Line ، USB Pen Driver |
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| دوربین | سنسور پویای عریض WDR دوربین زنده مادون قرمز 1/5 اینچی FOV 752 مگاپیکسلی پیکسل |
| نور را پر کنید | نور پرکننده LED و نور پرکننده دوگانه مادون قرمز (کنترل خودکار با توجه به نور محیط) |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی 5.0 اینچی IPS، HD 720*1280 |
| پورت ارتباطی | TCP/IP، USB-نوع A (پشتیبانی از دیسک U)، وای فای، RS485 |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 4.3 اینچی IPS |
|---|---|
| دوربین فیلمبرداری | دوربین مادون قرمز دوگانه Pixel Dual 200W |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی IPS |
|---|---|
| دوربین فیلمبرداری | دوربین مادون قرمز دوگانه Pixel Dual 200W |
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |