| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی HD 720P IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | 4 در یک: صورت / اثر انگشت / پین / کارت / ترکیب |
| سیستم عامل | Linux Systerm |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| پروتکل های پشتیبانی شده | ISO18000-6B، ISO18000-6C (EPC GEN2) |
|---|---|
| ارتباط | Wiegand/USB/RS232/RS485 |
| فرکانس کاری | ISM 902-928MHz و ISM 865-868MHz؛ سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| قدرت RF | 0~30dBm، نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| پردازنده | 1.2G دو هسته ای ARM Cortex-A7 |
|---|---|
| NPU | 1.2 تن |
| دوربین | دوربین WDR رنگی SONY 200W Pixel hd ، دوربین مادون قرمز 200 وات |
| نمایش دادن | صفحه نمایش لمسی LCD IPS 8 اینچی |
| سبک شناسایی | تشخیص چهره قابل مشاهده نور ، پین ، ترکیب صورت و پین ، شناسه / IC |
| حمایت | آره |
|---|---|
| تشخیص چهره | آره |
| نوع سیستم | نرم افزار |
| گزارش و تحلیل | آره |
| روش احراز هویت | تشخیص چهره |
| جزئیات بسته بندی | جعبه |
|---|---|
| زمان تحویل | 3-7 |
| شرایط پرداخت | D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 500/روز |
| سند | SI-C156 Android 15.6″ Fac...2.docx |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 5 اینچی HD IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 5،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 8 اینچی HD IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 50،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |
| NPU | 800G Hashrate |
|---|---|
| منبع برق | DC12V 1A |
| ظرفیت ورود به سیستم | 500000 |
| ظرفیت چهره | 5000 |
| دوربین | دوربین 2 مگاپیکسلی کوکلور + دوربین 2 مگاپیکسلی اینفارد |
| جزئیات بسته بندی | کیف |
|---|---|
| زمان تحویل | 7-10 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، D/A، D/P، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | 500/روز |
| محل منبع | شنژن |
| صفحه نمایش | صفحه لمسی 8 اینچی HD IPS |
|---|---|
| حالت شناسایی | 1: N ، 1: 1 |
| سرعت شناسایی | 0.2 ≦ |
| ظرفیت چهره / شناسه | 50،000 |
| ظرفیت ضبط | 500000 |