| نام محصول | ترمینال تشخیص چهره پویا AI03F |
|---|---|
| CPU | 1.2G Dual-Core ARM Cortex-A7 |
| NPU | 0.6 تن |
| نمایش | صفحه نمایش لمسی 5 اینچی HD IPS، رزولوشن 1280*720 |
| پورت ارتباطی | TCP/IP، USB-Type A (پشتیبانی از دیسک U)، Wifi |
| سیستم عامل | اندروید 11 |
|---|---|
| الگوریتم | الگوریتم تشخیص زنده بودن دوچشمی و الگوریتم تشخیص چهره و الگوریتم کد QR |
| زبان/صدا | چینی، انگلیسی (استاندارد)، پشتیبانی از سفارشی سازی زبان ها و صداهای مختلف |
| ظرفیت کاربر (نفر) | 10000 کاربر (10000 کاربر ثبت شده با تشخیص چهره/رمز عبور/کارت، 20000 کاربر ثبت نام شده با تشخیص ورید |
| سوابق کاربر (ورودی) | 1000000 رکورد (پشتیبانی از تشخیص چهره/ورید کف دست برای ضبط و گرفتن عکس های در محل. ظرفیت ذخیره سازی |
| وضوح | 1920 x 1080 |
|---|---|
| ویژگی های ویژه | زمان و حضور ، ضد آب / ضد آب |
| گزینه های ذخیره داده | ابر |
| کاربرد | درونی بیرونی |
| ارتباطات | USB Line، USB Pen Driver |
| پروتکل های Sipport | ISO18000-6B , ISO18000-6C (EPC GEN2 |
|---|---|
| فرکانس کار | ISM 902 ~ 928MHz و ISM 865 ~ 868MHz , سایر استانداردهای فرکانس (سفارشی) |
| حالت کاربری | فرکانس ثابت یا نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| RF قدرت | 0 ~ 30dBm , نرم افزار قابل برنامه ریزی |
| محدوده خواندن | 20-35 متر (قدرت بالا 0 ~ 8 متر) |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| ارتباطات | WG26 / 34/98 ، RS-485/232 ، USB |
| حالت را تأیید کنید | کارت RFID |
| No input file specified. | آنتن دایره ای 7dbi |
| فرکانس کار | ISM 902 928MHz و ISM 865-868MHz |
| ظرفیت صورت | 10،000 |
|---|---|
| ظرفیت کاربر | 10،000 |
| معاملات | 1،000،000 |
| ارتباطات | TCP / IP / Wi-Fi / ویگاند ورودی / خروجی |
| نمایش SIze | صفحه لمسی 4.3 اینچی |
| وضوح | 1920 x 1080 |
|---|---|
| ویژگی های ویژه | زمان و حضور ، ضد آب / ضد آب |
| ویگاند | ورودی / خروجی ویگاند26 |
| کاربرد | درونی بیرونی |
| ارتباطات | USB Line، USB Pen Driver |
| محل منبع | گوانگدونگ ، چین |
|---|---|
| ارتباطات | WG26 / 34/98 ، RS-485/232 ، USB |
| حالت را تأیید کنید | کارت RFID |
| No input file specified. | آنتن دایره ای 7dbi |
| فرکانس کار | ISM 902 928MHz و ISM 865-868MHz |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| ارتباط | WG26/34/98، RS-485/232، USB |
| حالت تأیید | کارت RFID |
| آنتن | آنتن دایره ای 7dbi |
| فرکانس کاری | ISM 902 928 مگاهرتز و ISM 865-868 مگاهرتز |
| محل منبع | گوانگدونگ، چین |
|---|---|
| ارتباط | WG26/34/98، RS-485/232، USB |
| حالت تأیید | کارت RFID |
| آنتن | آنتن دایره ای 7dbi |
| فرکانس کاری | ISM 902 928 مگاهرتز و ISM 865-868 مگاهرتز |